Lubų idėjos | Lubų rušys
16047
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16047,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Lubų rušys

Lubų rušys

Matinės lubos – montuojant šias įtempiamas lubas yra naudojama PVC plėvelė, kurios paviršiaus lygumas   5%. Šios įtempiamos lubos dera prie klasikinio dizaino. Montuojamos karštuoju būdu.

Satino lubos – tai tarpinis variantas tarp matinių ir blizgių įtempiamų lubų. Naudojama PVC plėvelė, kurios
paviršiaus lygumas 10%. Montuojamos karštuoju būdu.

Blizgios lubos – kitaip dar vadinamos veidrodinės lubos – tai laku dengta PVC plėvelė, kurios paviršiaus lygumas yra 90%. Šviesą ir vaizdus   atspindinčios įtempiamos lubos, sudaro veidrodinį efektą ir praplečia erdvės pojūtį.Šios įtempiamos lubos  tinka žemose patalpose, vizualiai jas paaukštindamos.Montuojamos karštuoju būdu.

Lubos iš audinio – tai poliesterio audinys impregnuotas poliuretane. Šios lubos būna tik matinės.Montuojant       nereikia  šildyti. Naudojamas vokiškas audinys “Descor” arba šveicariškas “Clipso”. Tokios lubos idealiai tinka klasikiniame interjere, kur reikalinga išgauti idealiai lygų paviršių.

Lubos su spaudais -ant clipso audinio ir PVC plėvelės galima atspausdinti jūsų pasirinktą piešinį ar nuotrauką ir taip papuošti lubas ir sienas. Specialiu spausdintuvu atspausdinti piešinį galima ir ant blizgios plėvelės, tai sukuria ypatingą efektą. Ypatingai daug geros kokybės vaizdų galima issirinkti www.shutterstock.com

Šviečiančios lubos – lubose ar sienose sumontavus LED apšvietimą ir viską paslėpus po specialiu, šviesą išsklaidančiu nuo 46% iki 100% clipso audiniu ar PVC plevele, gaunamos per visą plotą šviečiančios lubos. Dažnai tokios įtempiamos lubos būna pigesnės nei parduotuvėje parduodami šviestuvai.

Žvaigždėtas dangus – tokios lubos papuoš jūsų interjerą mirksinčiomis žvaigždutėmis, sumontuotomis įtempiamose lubose. Tam yra naudojamas LED šviesos šaltinis ir įvairaus storio šviesolaidžiai, kad sukurtų didesnių ir mažesnių žvaigždžių įspūdį.

Akustines lubos – tai lubos iš specialiai tam pagaminto audinio clipso – acoustic.Šis audinys pašalina iki 90% aido patalpose, sugeria dalį triukšmo tuo pagerindamos garso izoliaciją ir akustiką patalpose, kur klausomasi muzikos, žiūrimi filmai ir pan. Clipso-acoustic audinys savo akustiniais parametrais prilygsta ar net lenkia pakabinamų lubų gamintojų gaminamus akustinius produktus.